Faizsiz Taksitli Ev Almanın En Kolay Yolu
Otomobil Almanın En Kolay Yolu
Faizsiz Taksitli Otomobil Almanın En Kolay Yolu Faizsiz Taksitli Otomobil Almanın En Kolay Yolu Faizsiz Taksitli Otomobil Almanın En Kolay Yolu
  MERAK EDİLENLER

Merak Edilenler


EMİNOTOMOTİV SİSTEMİ NEDİR?

Eminotomotiv Türkiye'de ve Dünya'da 1991 yılında bir ilki gerçekleştirmiştir. Sistem; faiz ödemeden, kişinin bütçesine göre, dilediği yerden istediği otomobili alabilmesini sağlar. Sistemin özünde imece ve yardımlaşma vardır. Eminotomotiv sisteminin bir adı da El birliği Sistemidir.


ARAÇ SAHİBİ OLMAK İÇİN ÖNCE NE YAPMAK GEREKİR?

 

 • Öncelikle araç alacak kişi sıfır km. Mi ikinci el mi araç almak istediğine karar verir.
 • Daha sonra müşteri, ödeyebileceği taksitleri belirler.
  Aracın teslim tarihi seçilen sisteme göre belirlenir.

 


EMİNOTOMOTİV SİSTEMİYLE ARAÇ ALMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Çok fazla avantajı bulunan bu sistemden önemli gördüklerimizi maddeler halinde sıralayalım,

 • Taksitler faizsizdir. Organizasyon ücreti dışında fazladan herhangi bir ücret ödenmez.
 • Taksit sayısını da taksit miktarını da siz belirlersiniz.
 • Türkiye'nin her yerinden, beğendiğiniz aracı alabilirsiniz.
 • Hem sıfır km. Hem ikinci el araç alınabilmektedir.
 • Kendi birikiminizle alacağınız aracı, Eminotomotiv size daha kısa sürede teslim eder.
 • Bu sistem sizi tasarrufa yönlendirir.
 • Taksit öderken geçici sıkıntılar yaşadığınızda taksitlerinizi dondurabilirsiniz.
 • Zorunlu hallerde sistemden ayrılmanız gerekirse o güne kadar ödemiş olduğunuz rakamı alabilirsiniz.(Organizasyon ücreti iade edilmez)
 • Eminotomotiv aracını alan kişinin borcu bitene kadar teslim edilen araca satılamaz koyar. Böylelikle bütün müşterilerinin hakkını korumuş olur.

 


EMİNOTOMOTİV SİSTEMİNDE TAKSİTLER ÖDENMEYİNCE NE OLUR?

Taksitler, her ayın 1 i ile 20 si arasında ödenmelidir. Müşteri, aylık ödemesi gereken taksitleri ödemez ya da geciktirirse iki farklı uygulama ile karşılaşır bunlardan birincisi, ödemediği ay kadar teslim tarihi ileri atılır. İkincisi ise ödenmeyen taksitlere küçük miktarda gecikme cezası yansıtılır.


EMİNOTOMOTİV SİSTEMİYLE ALINAN OTOMOBİLİN BORCU VADESİNDEN ÖNCE KAPATILABİLİR Mİ?

Otomobilini teslim almış bir kişi dilediği zaman kalan borcunu kapatabilir. Bu işlem sırasında fazladan herhangi bir bedel ödemek zorunda kalmaz.


EMİNOTOMOTİV SİSTEMİYLE ALINAN OTOMOBİL SATILABİLİR Mİ?

Alınan otomobil müşterinin adına olacağından dolayı müşteri bu otomobil üzerinde istediği gibi tasarruf edebilir. Yalnız borç bitimine kadar alınan otomobile satılamaz kaydı konulacağı için otomobil satılamaz.


EMİNOTOMOTİV SİSTEMİ HER TÜRLÜ ARAÇ İÇİN KULLANILABİLİR Mİ?

Eminotomotiv sistemi ile sıfır km. otomobil,2.el otomobil,iş makinesi başta olmak üzere her türlü araç alınabilir.


EMİNOTOMOTİV SİSTEMİNİN OTOMOBİL KREDİSİ VE DİĞER OTOMOBİL ALMA YÖNTEMLERİNDEN FARKI NEDİR?

Birçok fark sayılabilir ancak bunların en başında; faizsiz bir sistem olması, her bütçeye göre seçenekler sunması, Türkiye'nin her yerinden istenilen otomobilin alınabilmesi, otomobil alacak kişiye ödemelerinde kolaylıklar sağlamasını sıralayabiliriz.


HERKES EMİNOTOMOTİV SİSTEMİNDEN FAYDALANABİLİR Mİ?

Alacağı aracın taksitlerini aylık olarak ödeyebilen herkes Eminotomotiv' in sunduğu imkanlardan yararlanabilir.

 TAKSİT ÖDERKEN SIKINTIYA DÜŞERSEK TAKSİTLERİMİZİ DONDURABİLİR MİYİZ YA DA SİSTEMDEN AYRILABİLİR MİYİZ?

Eğer taksitleri ödemekte zorlanıyorsanız veya bir kaç aylık maddi sıkıntıyla karşılaştıysanız öncelikle taksitlerinizi düşürmeyi öneriyoruz eğer bu yöntem ihtiyacınızı karşılamıyorsa taksitlerinizi dondurmayı öneriyoruz. Taksitlerinizi kaç ay dondurduysanız o kadar teslimatınızı ileri atmış olursunuz. Yaşadığınız maddi sıkıntı uzun süreli ise sistemden dilediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Ayrılma durumunda o güne kadar ödediğiniz miktarı alarak sistemden ayrılabilirsiniz. Ayrılma işlemi yapan müşterimizin sisteme giriş yaparken ödediği katılım ücreti iade edilmez. Ayrılma işleminde müşteriye geri ödeme 3 ay ile 6 ay arasında Eminotomotiv 'in belirleyeceği bir günde yapılır.


TAKSİTLER SABİT Mİ ? İLERİDE EKSTRA ÖDEMELER ÇIKAR MI?

Taksitler hem sabit hem de değişken olabilir. Buna müşteri karar veriyor. Başlangıçta peşinat verilmiş ise peşinat oranı kadar zamlar muaf tutulur. Avantajlı olan ve bizim tavsiyemiz taksitlerin sabit olmaması yönündedir. İkinci el araç alacak olan müşterilerimiz her ikisi de tercih edilebilir. Teslim tarihinde satış işlemleri ve satılamaz masrafı dışında bir ödemeniz olmaz.


NEDEN ARACIMIZI HEMEN ALAMIYORUZ?

Türkiye şartlarında hemen teslim araç almanın yolu kredi kullanmak ya da peşin almaktır. Peşin olarak araç alabilecek kişi sayısı ülkemizde maalesef çok azdır. Kredi kullanıldığında ise aracın maliyeti yükselmektedir. Eminotomotiv sistemi faizsizdir ve tamamen dayanışmadan ibarettir. Nasıl ki halk arasında yapılan altın günlerinde grubun her üyesi ilk ay alamıyor, sırasını bekliyorsa Eminotomotiv sistemi de böyledir.

EMİNOTOMOTİVDEN İKİNCİ EL ARAÇ ALINABİLİYOR MU?

İkinci el organizasyonumuz ile mümkündür. Bu organizasyon; "0" km araç fiyatlarının bazı müşterilerin ödeyebileceklerinden yüksek olmasından dolayı ortaya çıkmış, dar gelirli müşterilerimizin de ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile tasarlanmıştır. Müşterimiz almak istediği aracı belirledikten sonra organizasyona dahil olur ve teslim tarihi geldiği zaman, dilerse Eminotomotiv' in ikinci el birimlerinden, dilerse başka bir yerden istediği ikinci el aracı alabilir.


EMİNOTOMOTİV SİSTEMİNİN GÜVENCESİ NEDİR?

Eminotomotiv müşterisine muhtelif teminatlar sunmaktadır. Bunların başında İpotek teminat sistemli çalışması gelir. İpotek teminat sistemi, aracını alan her müşterinin aracına borcu bitene kadar satılamaz kaydının konmasıdır. Bu yöntemle diğer üyelerin hakkı da korunmuş olur. Müşterimiz isterse Eminotomotiv 'den ödediği miktar kadar banka teminat mektubu, teminat senedi alabilir. Eminotomotiv piyasada güven sağlamış bir firma olup yaklaşık 55.000 bireysel ve kurumsal referansa sahiptir.


ARACIMIZI ALMADAN DEĞİŞİKLİKLER YAPABİLİR MİYİZ?

Aracınızı henüz almadıysanız; araç model ve markasında, taksit sayınızda, taksit miktarınızda, değişiklikler yapabilirsiniz.