Şubelerimiz


5Yüz60 Kurtköy Satış Ofisi

02163540757
02124544554
02124544554
02124544554
ozkan.kara@eminevim.com.tr

Kurtköy SULTANBEYLİ / İstanbul / Türkiye

Adana Çukurova Şb.

0322 999 89 69



adana@eminevim.com.tr

Mahfesığmaz Mah. Turgut Özal Bulvarı Mustafa Özaltın Apt. No: 125 (Kademoğlu Cami karşısı) ÇUKUROVA / Adana / Türkiye

Adana Şb.

0322 458 48 26
0322 458 48 27

0322 458 48 36
adana@eminevim.com.tr

Fuzuli Cad. Reşatbey Mah. Günep Panaroma B Blok Zemin Kat B/10 SEYHAN / Adana / Türkiye

Adıyaman Şb.

0416 214 28 43


0416 2141735
adiyaman@eminevim.com.tr

Turgut Reis Mah. 103. Sokak No: 7/C Adıyaman ADIYAMAN MERKEZ / Adiyaman / Türkiye

Afyon Şb.

0 272 215 1565


0272 215 15 66
afyon@eminevim.com.tr

Karaman Mah. Gazlıgöl Cad. No: 8/A AFYONKARAHİSAR / Afyon / Türkiye

Ahenk İrtibat Bürosu

0212 855 85 55



info@eminevim.com.tr

Adnan Kahveci, Anadolu Cd. No:19, 34528 Beylikdüzü/İstanbul

Altunizade Şb.

0216 651 55 00


0216 651 50 94
altunizade@eminevim.com.tr

Kısıklı Cad. Numara : 36 Altunizade ÜSKÜDAR / İstanbul/Türkiye

Ankara Dikimevi Şb.

0312 319 15 18
0312 319 15 19

0312 319 15 25
ankara@eminevim.com.tr

Cebeci Mah. Cemal Gürsel Cad. No: 101/B ÇANKAYA / Ankara / Türkiye

Ankara Keçiören Şb.

0312 323 97 95


0312 323 97 92
ankara@eminevim.com.tr

General Dr. Tevfik Sağlam Cad. No: 78/A Etlik KEÇİÖREN / Ankara / Türkiye

Ankara Sincan Şb.

0312 276 37 87
03122768961

03122768916
sincan@eminevim.com.tr

Mah/Köy. Atatürk Cad. Numara : 70 - C SİNCAN / Ankara / Türkiye

Antalya Çallı Şb.

0242 334 49 20


0 242 334 49 21
calli@eminevim.com.tr

FABRİKALAR MAH Mah/Köy. NAMIK KEMAL BULVARI Cad. Numara : NO:25 ÖZDİLEK AVM YANI KEPEZ / Antalya / Türkiye

Antalya Şarampol Şb.

0242 248 63 19


02422486326
sarampol@eminevim.com.tr

Tahılpazarı Mah/Köy. Adnan Menderes Bulvarı Cad. Numara : 13 Emka İş Merkezi (Andızlı Mezarlğı Karşısı, Şekerbank Yanı) MURATPAŞA / Antalya / Türkiye

Ataşehir Şb.

0216 576 72 45

0530 466 76 99
0216 576 72 44
atasehir@eminevim.com.tr

İçerenköy Mah. Prof. Dr. Necmetin Erbakan Cad. No:20 Ataşehir/İstanbul ATAŞEHİR / İstanbul / Türkiye

Avcılar Şb.

0212 694 49 01



avcilar@eminevim.com.tr

CİHANGİR MAH .E5 YANYOL ÜZERİ NO:263 (BURSA İSKENDER YANI) AVCILAR / İstanbul / Türkiye

Aydın Şb.

0256 214 01 45


0256 214 01 44
fatih.guven@eminevim.com.tr

Güzel Hisar Mahallesi Mah/Köy. / Adnan Menderes Bulvarı Sk. Numara : No:97 / A AYDIN MERKEZ / Aydin / Türkiye

Bağcılar Meydan Şb.

0212 634 44 45
0212 634 44 35

0212 634 44 53
bagcilar@eminevim.com.tr

Merkez Mah. Mah/Köy. İstanbul Cad. Cad. Numara : 18 Bağcılar Meydan Seyidoğlu Pastane Karşısı Bağcılar / İstanbul / Türkiye

Bağcılar Yıldıztepe Şb.

0212 502 36 46


0212 502 36 63
bagcilar@eminevim.com.tr

Yıldıztepe Mah/Köy. Bağcılar Cad. Numara : 52/A Orhanlar İş Merkezi Bağcılar / İstanbul / Türkiye

Bağlarbaşı Şb. (Emin Sigorta)

0216 651 52 00



baglarbasi@eminevim.com.tr

Nuhkuyusu Cad. Numara : 52-3 Bağlarbaşı Üsküdar / İstanbul / Türkiye

Balıkesir Şb.

0266 249 17 48
0266 241 68 68
0 553 557 17 80
0266 249 17 58
balikesir@eminevim.com.tr

Dumlupınar Mh. Anafartalar Cd. No:20A Balıkesir BALIKESİR MERKEZ / Balikesir / Türkiye

Batman Şb.

0 488 212 22 59


0 488 212 22 39
batman@eminevim.com.tr

Bahçelievler Mah. Mah/Köy. Turgut Özal Bulvarı Cad. Numara : 188 Endüstri Meslek Lisesi Karşısı Sivil Savunma Binası Yanı BATMAN MERKEZ / Batman / Türkiye

Bursa Şb.

0224 224 80 50


0224 224 80 52
bursa@eminevim.com.tr

Şehreküstü Mah/Köy. Fevzi Çakmak Cad. Cad. Numara : 27-G OSMANGAZİ / Bursa / Türkiye

Bursa Yıldırım Şb.

0224 360 60 42
0224 360 60 49


bursa@eminevim.com.tr

152 Evler Mah. Eğitim Cad. No: 31 YILDIRIM / Bursa / Türkiye

Çorlu Şb.

0282 650 00 25
0553 293 82 70
0553 293 82 70

corlu@eminevim.com.tr

Reşadiye Mah/Köy. Atattürk Bulvarı Cad. Numara : 75 Bulvar Yolu Santral Mevkii ÇORLU / Tekirdag / Türkiye

Çorum Şb.

0 364 225 76 76



corum@eminevim.com.tr

Çepni Mah/Köy. İnönü Cad. Numara : 3/2 ÇORUM MERKEZ / Çorum / Türkiye

Denizli Şb.

0258 261 67 33
0258 263 19 38

0258 264 15 14
denizli@eminevim.com.tr

Hacı Kaplanlar Mh. Mah/Köy. İstiklal Cd. Cad. Numara : No:19 \ A Hürriyet Ortaokulu Yanı Halk Kütüphanesi Karşısı DENİZLİ MERKEZ / Denizli / Türkiye

Diyarbakır Şb.

0412 224 85 49


0412 224 05 01
diyarbakir@eminevim.com.tr

PEYAS MAH URFA BULVARI EKİNCİLER SİTESİ A BLOK ALTI NO 82-E KAYAPINAR / Diyarbakir / Türkiy

Elazığ Şb.

0424 247 24 13



elazig@eminevim.com.tr

Sürsürü Mah/Köy. Malatya Cad. Numara : 26/a MERKEZ / Elazig / Türkiye

Erzurum Şb.

0442 214 17 32

0553 380 56 09
0442 214 17 31
erzurum@eminevim.com.tr

Topcuoğlu Mah/Köy. Orhan Şerifsoy Cad. Numara : 2 Özlem Plaza Kat:2 GÜRCÜKAPI ERZURUM MERKEZ / Erzurum / Türkiye

Esenler Şb.

0212 611 48 78
0212 611 43 95
0541 810 05 16
0212 611 43 32
esenler@eminevim.com.tr

İSTANBUL CADDESİ MİMAR SİNAN SOKAK NO :8/A (DÖRTYOL MEYDANI,ATATÜRK HEYKELİ YANI ESENLER / İstanbul / Türkiye

Esenyurt

0 212 699 09 62



eseyurt@eminevim.com.tr

Yenikent Mahallesi Doğan Araslı Bulvarı Cad. No:124/D Esenyurt/ İstanbul / Türkiye

Eskişehir Şb.

0222 233 00 17
0222 233 00 18

0222 233 00 39
eskisehir@eminevim.com.tr

Akçağlan mah. Yunusemre cad. No:2 Odunpazarı / Eskişehir (Atatürk Lisesi Karşısı, Eski Açıköğretim Bürosu)Eskisehir / Türkiye

Fatih Şb.

0212 531 93 01



fatih@eminevim.com.tr

Fevzi Paşa Cad. Numara : 28 FATİH CAMİİ ÇAPRAZINDA Fatih / İstanbul / Türkiye

Gaziantep Şb.

0342 231 99 15


0342 232 94 14
gaziantep@eminevim.com.tr

Alleben Mahallesi Atatürk Bulvarı Asım Samlı Apartmanı no : 42 ŞAHİNBEY / Gaziantep / Türkiye

Gaziosmanpaşa Şb.

0212 545 12 16

0553 557 17 86

gaziosmanpasa@eminevim.com.tr

GAZİOSMANPAŞA ADLİYE BİNASI KARŞISI GAZİOSMANPAŞA / İstanbul / Türkiye

Gebze Şb.

0262 642 56 70
0262 642 56 99
0507 602 45 15
0262 642 56 22
gebze@eminevim.com.tr

Sultan Orhan Mah/Köy. İlyasbey Cad. Numara : 42/1 (Yüzyıl Hastahanesi Yanı) GEBZE / Kocaeli / Türkiye

Güngören Şb.

0212 502 36 23

0553 380 56 67
0212 553 17 57
gungoren@eminevim.com.tr

Mareşal Çakmak Mah. Abdi İpekçi Cad. No : 99/B Soğanlı Tramvay Durağı Çapraz Karşısı. Güngören / İstanbul / Türkiye

Hatay Şb.

0326 212 36 12

0 553 354 30 45
0326 212 36 13
hatay@eminevim.com.tr

Kanatlı mah Atatürk caddesi Çağlayan Apt no:3 (Bellur saray Karşısı ) HATAY MERKEZ / Hatay / Türkiye

Isparta Şb.

0246 223 36 16


0246 223 36 17
isparta@eminevim.com.tr

İstiklal Mah. 1109 Sok. No: 21 Toposman Oğlu Sitesi (Endüstri Meslek Lisesi Karşısı) ISPARTA MERKEZ / Isparta / Türkiye

İzmir Çankaya Şb.

0232 446 27 03

0553 380 56 15
0232 446 23 62
izmircankaya@eminevim.com.tr

Hürriyet Bulvarı No: 10/A Çankaya / KONAK / İzmir / Türkiye

İzmir Şb.

0232 348 35 68

0541 554 33 79
0232 339 29 89
izmir@eminevim.com.tr

Kazım Dirik Mh. Mustafa Kemal Cad. No: 73 BORNOVA / İzmir / Türkiye

İzmir Üçyol Şb.

0232 263 01 86
0232 263 01 87
0541 563 39 76
0232 263 01 82
izmirucyol@eminevim.com.tr

Kılıç Reis Mah/Köy. İnönü Cad. Numara : 192/1 Üçyol / İzmir / Türkiye

Kadıköy Şb.

0216 349 90 53

0530 466 76 99

kadiköy@eminevim.com.tr

Zühtü Paşa Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 36 Ziverbey KADIKÖY / İstanbul / Türkiye

Kağıthane Şb.

0212 284 97 34



kagithane@eminevim.com.tr

Sanayi Mah. Sultan Selim Cad. No: 96/A 4.Levent KAĞITHANE / İstanbul / Türkiye

Kahramanmaraş Şb.

0344 221 88 00



kahramanmaras@eminevim.com.tr

İsmetpaşa Mah. Mah/Köy. Trabzon Bulvarı Cad. / Boğaziçi Apt. Sk. Numara : 27 - 1/1 KAHRAMANMARAŞ MERKEZ / Kahramanmaraş / Türkiye

Kartal Şb.

0216 517 11 45


0216 417 11 49
maltepe@eminevim.com.tr

Kordonboyu Mah. Hürriyet Cad. Numara : 66 Kartal KARTAL / İstanbul / Türkiye

Kayseri Sanayi Şb.

0352 231 41 37


0352 231 43 88
kayseri@eminevim.com.tr

Küçük Mustafa mah. Osman Kavuncu cad. No:51/B (İmam Hatip Lisesi Yanı) MELİKGAZİ / Kayseri / Türkiye

Kayseri Yoğunburç Şb.

0352 220 40 40


0352 220 71 71
yogunburc@eminevim.com.tr

Tacettin Veli Mahallesi Yoğunburç Caddesi No:14 MELİKGAZİ / Kayseri / Türkiye

Kocaeli İrtibat Bürosu

0262 332 36 44


0262 332 36 45
kocaeli@eminevim.com.tr

Veli Ahmet Mah. İnönü Cad. No: 101 İzmit/ Kocaeli (İzmit Lisesi Yanı) KOCAELİ MERKEZ / Kocaeli / Türkiye

Kocaeli Şb.

0262 321 53 88

0553 559 93 87
0262 321 53 34
kocaeli@eminevim.com.tr

ŞEHABETTİN BİLGİSU ( ANKARA CD ) Cad. Numara : 41/A KOCAELİ MERKEZ / Kocaeli / Türkiye

Konya Konevi Şb.

0332 321 10 19



konevi@eminevim.com.tr

Şeyh Sadrettin Mah. Ferit Paşa Cad. No: 30/A MERAM / Konya / Türkiye

Konya Nalçacı Şb.

0332 235 22 33


0332 238 50 82
nalcaci@eminevim.com.tr

Ahmet Hilmi Nalçacı Caddesi No: 120 SELÇUKLU / Konya / Türkiye

Konya-Mevlana Şb.

0332 235 22 33



mevlana@eminevim.com.tr

Musalla Bağları Mahallesi Ahmet Hilmi NALÇACI caddesi no: 120 Konya / Türkiye

Kurtköy Şb.

0216 354 07 57



kurtkoy@eminevim.com.tr

KURTKÖY / İstanbul / Türkiye

Kütahya Şb.

0274 224 22 92


0274 224 33 93
kutahya@eminevim.com.tr

Menderes Cad. Numara : 35-F Hatipağa Altı KÜTAHYA MERKEZ / Kütahya / Türkiye

Malatya Şb.

0422 325 12 88



malatya@eminevim.com.tr

Niyazi Mah/Köy. İnönü Cad. Numara : 117/ D Öğretmenevi karşısı MALATYA MERKEZ / Malatya / Türkiye

Maltepe Şb.

0216 441 93 10



maltepe@eminevim.com.tr

Altay Çeşme Mh. Mah/Köy. Bağdat Cad. Numara : 373/ E MALTEPE / İstanbul / Türkiye

Manisa Şb.

0236 250 50 05
0236 250 50 07
0541 694 02 98
0236 250 50 06
manisa@eminevim.com.tr

Aynı Ali Mah. Kenzi Cd. No:17/A MANİSA MERKEZ / Manisa / Türkiye

Merkez

444 36 46



bilgi@eminevim.com.tr

Kısıklı Cad. Numara : 36 Altunizade Üsküdar / İstanbul / Türkiye

Mersin Şb.

0324 336 07 09



mersin@eminevim.com.tr

Nusretiye Mah. Kuvayi Milliye Cad. 5005 Sk. No: 124 AKDENİZ / Mersin / Türkiye

Pendik Şb.

0 (216) 584 65 00
0216 390 21 70


pendik@eminevim.com.tr

Bahçelievler Mah. 27 Mayıs Cad. Adnan Menderes Bulvarı No:9 Pendik / / İstanbul / Türkiye

Sakarya Şb.

0264 277 14 06
0264 277 14 54

0264 277 14 36
sakarya@eminevim.com.tr

Tığcılar mahallesi,Döner Geçit sokak,No: 81/11 Adapazarı / Türkiye

Sefaköy Şb.

0212 471 36 46



milsan@eminevim.com.tr

İnönü Mh. Muammer Aksoy Cd. Şehit Yunus Çaça Sk. No:38/A (Ulusoy Garaj Yanı) Sefaköy KÜÇÜKÇEKMECE / İstanbul / Türkiye

Sivas Şb.

0553 380 56 09



sivas@eminevim.com.tr

İstasyon cad. İnönü Bulvarı Kapalı spor salonu karşısı Birlik apartmanı altı No:41/A SİVAS MERKEZ / Sivas / Türkiye

Sultanbeyli Şb.

0216 419 09 56



sultanbeyli@eminevim.com.tr

Hasanpaşa mah Fatih Bulvarı Cad. NO : 35 SULTANBEYLİ / İstanbul / Türkiye

Sultangazi Şb.

0 212 668 03 57

0554 857 63 51
0 212 668 03 56
selman.kaya@eminevim.com.tr

İsmet Paşa Mahallesi Eski Edirne Asfaltı Cad. No: 639 B/2 SULTANGAZİ / İstanbul / Türkiye

Şanlıurfa Şb.

0414 313 50 75


0414 312 92 89
sanliurfa@eminevim.com.tr

Bahçelievler Mah. 4. Sk. İyigün Apt. Altı 37/A ŞANLIURFA MERKEZ / Urfa / Türkiye

Şirinevler Şb.

0212 451 50 32
0212 451 50 32
0555 994 33 29
0212 451 50 35
sirinevler@eminevim.com.tr

Hürriyet Mah. Mahmutbey cd. no:3/B Bahçelievler / İstanbul / Türkiye

Tokat Şb.

0356 214 98 80
0356 214 98 81

0356 214 98 83
tokat@eminevim.com.tr

Yeni Mahalle Gaziosmanpaşa Bulvari no: 45 /B Tokat/Merkez /Tokat/Türkiye

Trabzon Şb.

0462 321 62 68
0462 321 62 68
0553 380 56 09

trabzon@eminevim.com.tr

Cumhuriyet Mahallesi Yavuz Selim Bulvarı Hacı Kasım Mevki No:181 (Ünlüler İş merkezi yanı) ORTAHİSAR / Trabzon / Türkiye

Ümraniye - Sondurak Şb.

216 329 69 24
0216 329 69 25

0216 329 69 23
umraniyesondurak@eminevim.com.tr

İSTİKLAL MAH. ALEMDAĞ CD. NO: 178 (SON DURAK) ÜMRANİYE / İstanbul / Türkiye

Ümraniye Şb.

0216 443 10 00


0216 520 39 27
umraniye@eminevim.com.tr

Atatürk Mah/Köy. Alemdağ Cad. Numara : 2-5 ÜMRANİYE / İstanbul / Türkiye

Üsküdar Şb.

0216 651 95 06


0216 343 00 30
uskudar@eminevim.com.tr

Sultantepe Mahallesi, Selmani Pak Cd No:31, 34674 Üsküdar/İstanbul

Van Şb.

0432 217 61 65
0432 217 61 61
0507 374 42 68
0432 217 61 60
van@eminevim.com.tr

Halil Ağa Mah. Kazım Karabekir Cad. Gölbaşı 3. Sk. Ezar Plaza No: 143/5 MERKEZ / Van / Türkiye