Eminotomotiv Hakkında - Eminotomotiv

AYI TESLİMAT TOPLAMI:875

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:270524

 

SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding'den ticari elektronik ileti almak istiyorum. Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma ve Bilgilendirmesi'nı okudum, kabul ediyorum.

EMİNOTOMOTİV'İ TAKİP EDİN

Eminotomotiv Hakkında

1991 yılında kurulan Eminotomotiv, El Birliği adını verdiği kendine özgü sistemi ile insanları faizsiz, vade farksız, uzun vade taksitlendirmelerle kolay yoldan otomobil sahibi yapmaktadır. Bu yöntem ile otomobil almak isteyen kişiler, istediği marka veya model otomobili dilediği yerden alabilmektedir. Eminotomotiv ile 1991 yılından günümüze kadar 100.000’in üzerinde aile kolay yoldan otomobil sahibi olmuştur.

24 ile 60 kişi arası otomobil grupları ile sırayla araç sahibi olmanın yolunu açan Eminotomotiv, bugün Türkiye’nin her bölgesinde 120’den fazla Eminevim şubesinde müşterilerine hizmet vermektedir. Şubelerimizden taksitli, nakit, ikinci el araç satışları, var olan araç ile galeriden araç takası, aracınızı yeni bir sisteme dahil olmak için peşinat kabul etmek gibi hizmetlerimiz ile ilgili bilgi alabilir ve üyelik oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunan galerilerimize gelerek araçlarımızı görebilirsiniz.

Eminotomotiv’de taksit ve vadeler müşterilerin bütçesine göre planlanmakta olup, müşterilerimiz en uygun teslim tarihinde diledikleri bir aracı satın alabilmektedir.

Türkiye’de faizsiz taksitli araç satışı yapan ilk özel kurum olma özelliğine sahip Eminotomotiv ile faiz, vade farkı gibi fazla ödemeler olmadan kolaylıkla araç sahibi olmanın önü açılmıştır.

Otomobil sahibi olmak isteyen ailelere en kolay yoldan, faiz ödemeden en iyi hizmeti sunarak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarma hedefiyle faaliyetlerimiz tüm Türkiye’de devam etmektedir.

Eminotomotiv, bünyesinde Eminevim, Emin Sigorta, Emin Gayrimenkul Geliştirme, Emin Enerji, Emin Tarım ve Hayvancılık, Emin Entegre gibi köklü kurumları bulunduran Emin Üstün Holding ailesinin bir üyesidir.

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Emin Otomotiv çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding'den ticari elektronik ileti almak istiyorum. Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma ve Bilgilendirmesi'nı okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
BİZE ULAŞIN