Faizsiz Otomobil Sahibi Olma Yöntemi ve Avantajları - Eminotomotiv

AYI TESLİMAT TOPLAMI:1246

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:275675

 

SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding'den ticari elektronik ileti almak istiyorum. Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma ve Bilgilendirmesi'nı okudum, kabul ediyorum.

EMİNOTOMOTİV'İ TAKİP EDİN

Taksitli Araç Finansmanı

Elbirliği adı verilen finansman modeli ile müşterilerimiz kendi bütçelerine uygun seçeneklerde araç sahibi olmaktadır. Elbirliği sisteminin temel çalışma prensipleri faizsiz, her bütçeye uygun ve taksitli araç alımını mümkün kılmasıdır. Elbirliği sistemi ile üç farklı modelde araç satın alabilirsiniz.

A. Çekilişli Sistem

Araç satın almak isteyen kişiler belirledikleri araç fiyatı üzerinden 24 ile 60 ay arası değişen çekiliş gruplarına dahil olurlar. Altın Günü mantığıyla satın alınmak istenen araç bedeli bu vadeye bölünerek yapılan çekilişle sırayla gruptaki kişiler araçlarını satın alabilmektedir.

Örnek : 75.000TL değerinde araç sahibi olmak isteyen bir kişi %10 peşinatla, 36 aylık çekiliş grubuna aylık 1.875 TL ödemeler ile dahil olur. Yapılan çekilişte 1 – 16 ay aralığında dilediği yerden 75.000TL değerinde beğendiği bir otomobile sahip olabilir. 1.875 TL ilk taksitini ödeyen bir müşteri çekilişte ilk sırada çıktığı taktirde tek taksit ödemişken araç sahibi olur. Müşterimiz dilerse Emin 2. El Otomotiv galerimizden de beğendiği bir araca avantajlı koşullarda sahip olabilir.

B. Vade Ortası Sistem

Peşinatı ödemek istemeyen kişilerin çekilişe girmeden kesin teslim tarihi ile araçlarını satın alabildikleri sistemdir. Çalışma mantığı dahil olunan vadenin yarısında araç teslimi alınmasına dayanmaktadır. Vade Ortası Sistem’de çekiliş grubu ve vade sınırı bulunmadığından kesin teslim tarihi ile bütçenize uygun taksitlendirme yapabilirsiniz.

Örnek : 70.000TL değerinde araç sahibi olmak isteyen bir kişi aylık 2.000TL taksit ödemesi ile 35 aylık bir taksit planına dahil olur ve vadenin yarısından bir sonraki ay olan 18. ayda aracını teslim alabilir. Kişi çekiliş olmadığından sisteme dahil olurken teslim tarihini bilerek buna göre planlama yapabilir.

C. Peşinatlı Sistem

Vade ortasına benzer olan bu sistemde çekiliş bulunmamaktadır. Vereceğiniz peşinat ve ödenecek taksit miktarına göre teslim tarihiniz kesin olarak sisteme girişte hesaplanır ve vade geldiğinde dilediğiniz aracı satın alabilirsiniz.

Örnek : 100.000TL değerinde araç sahibi olmak isteyen bir kişi 30.000TL peşinat ve aylık 3.000TL ödeme ile 23 aylık vadeye dahil olur ve 8. ayda aracını teslim alabilir. Tüm satış sistemlerimizde dahil olduğunuz bedel üzerinden vadeye göre hesaplanarak organizasyon ücreti bedeli dışında ek bir ödeme yapılmaz. Bu şekilde ekstra ücret ödemeden hayalinizdeki araca kolayca sahip olabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Emin Otomotiv çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding'den ticari elektronik ileti almak istiyorum. Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma ve Bilgilendirmesi'nı okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
BİZE ULAŞIN